ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Активне довголіття / Алтiмейт Макс
Вітаміни та вітаміноподібні речовини: Алтiмейт Макс / Ultimate Max, серце, судини, імунна підтримка, вітаміни, мінерали, для
#2175

Алтiмейт Макс (60 капсул)

Збалансований комплекс вітамінів, мінералів, фітонутрієнтів в активній біодоступній формі для заповнення браку корисних речовин в організмі. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Алтiмейт Макс у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.


Продукт допомагає:
нормалізувати вітамінно-мінеральний баланс в організмі;
зміцнити імунітет;
підвищити працездатність і життєвий тонус;
подовжити активне довголіття.

Сучасний раціон часто є збідненим на нутрієнти, необхідні для нормальної життєдіяльності організму. Прийом вітамінно-мінеральних комплексів і фітонутрієнтів допомагає заповнити нестачу корисних речовин та підтримати нормальну роботу органів та систем.

Вітамін А


Вітамін А називають «вітаміном зору», він підтримує нормальну функцію сітківки ока і допомагає адаптувати зір до умов недостатньої освітленості. Сприяє нормальному обміну речовин, підтримує роботу імунної та репродуктивної систем. У продукті представлений у формі бета-каротину – однієї з найбільш легко та повноцінно засвоюваних форм вітаміну А.

Вітамін С


Надважливий антиоксидант, який зміцнює імунітет і захищає клітини організму від пошкоджень. Необхідний для синтезу колагену, прискорює загоєння шкіри. Джерело вітаміну С у продукті – мінеральні аскорбати. Вітамін С з них є більш стабільним, менше подразнює слизову і додатково збагачує організм магнієм і кальцієм.

Вітаміни D та Е


Вітаміни природного походження, необхідні для нормальної роботи імунної, нервової, серцево-судинної, кістково-м'язової, репродуктивної систем.

Вітаміни групи В


Продукт містить увесь спектр вітамінів групи В, які є важливими для обміну речовин, роботи нервової, серцево-судинної систем, травлення, здоров'я шкіри, волосся та нігтів. Потреба у вітамінах групи В збільшується при стресових ситуаціях і високих фізичних навантаженнях.
У продукті вітаміни В6, В9 і В 12 представлені у сучасних біоактивних формах – піридоксальфосфат, запатентована формула Metafolin® і метилкобаламін, відповідно.

Мінерали (хром, селен, мідь, цинк, марганець, молібден, магній)


Мінерали у складі продукту представлені органічними солями: цитрати цинку та магнію, піколінат хрому, бісгліцинат міді, глюконат марганцю. Органічним сполукам властиві істотно краща біодоступність та ефективність.

Йод


Джерело йоду – бурі водорості ламінарія. Йод бере участь у синтезі гормонів щитоподібної залози, які, своєю чергою, регулюють усі види обміну речовин в організмі.

Комплекс фітонутрієнтів


Комплекс біофлавоноїдів з різних цитрусових і ягідних культур – лимона, грейпфрута, апельсина, лайма, мандарина, чорниці, асаї і томату. Це чудові антиоксиданти, найкращі захисники серця та судин. У синергії з вітамінами вони забезпечують зміцнення і еластичність кровоносних судин, покращують мікроциркуляцію крові, запобігають утворенню тромбів.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
Країни, де можна придбати продукти Coral Club