DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Serce i naczynia krwionośne / BP Phyto Control
Serce i naczynia krwionośne: BP Phyto Control, serce i naczynia, dla serca, dla naczyń, ad phyto, phytocontrol, bp phytocontr
#91859

BP Phyto Control (90 kapsułek)

Złożony biologicznie aktywny dodatek do żywności pochodzenia roślinnego. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu BP Phyto Control w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.
BP Phyto Control (90 kapsułek)

SKŁAD


arrow
Wyciąg z głogu peristonadrezannogo 200 mg
arrow
Ekstrakt z liści pospolitych wynosi 130 mg
arrow
Chiński ekstrakt z kwiatu hibiskusa 100 mg
arrow
Ekstrakt z zielonych ziaren kawy 70 mg
arrow
Wyciąg z korzenia czaszki Bajkał 30 mg
arrow
Elementy pomocnicze

AD Phyto Control jest przeznaczony do utrzymania naczyń krwionośnych i ciśnienia krwi w normie. Kompleks ekstraktów roślinnych pomaga wzmocnić naczynia krwionośne, poprawia napięcie naczyniowe, normalizuje przepływ krwi, zapobiega stanom zapalnym w naczyniach.

DZIAŁANIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH


Ekstrakt z owoców głogu peristonadreznogo jest cennym składnikiem roślinnym w wielu jego właściwościach. W szczególności głóg jest uważany za jeden z najlepszych naturalnych kardiotoników, łagodnie stymuluje pracę naczyń krwionośnych. Przyczyniając się do rozwoju naczyń obwodowych i wieńcowych, poprawia przepływ krwi i procesy metaboliczne w mięśniu sercowym, mózgu, ma umiarkowane działanie hipotensyjne. Wpływ tego efektu ma grupa flawonoidów (hiperzyd, kwercetyna) i kwasów triterpenowych (oleanolic, ursolic, cragoic) obecnych w owocach. Substancje te poprawiają krążenie wieńcowe i mózgowe, znacznie zwiększając przepływ krwi w dużych i małych naczyniach. Ponadto obniżają poziom całkowitego cholesterolu we krwi, zapobiegając tworzeniu się płytek cholesterolowych, hamują aktywność prostaglandyn i enzymów powodujących zapalenie blaszek w naczyniach krwionośnych. W roślinie jest dużo witaminy C, dobrze znanego stabilizatora włókien kolagenowych, z którego powstają ściany naczyniowe.

Ekstrakt z zielonych ziaren kawy, w przeciwieństwie do pieczonych, zawiera największą ilość przyjaznych dla zdrowia kwasów chlorogenowych, ponieważ obróbka cieplna ziaren prowadzi do zniszczenia tych kwasów. Kwasy chlorogenowe zmniejszają działanie dialdehydu, aktywnego utleniacza cholesterolu i lipoprotein o małej gęstości we krwi oraz w składzie lipidów, co oznacza, że ​​chronią naczynia przed stresem oksydacyjnym i uszkodzeniem. Kawa obecna w ziarnach działa na dwa sposoby na poziomie ciśnienia krwi: w normie nie zmienia się ani nieznacznie ją zwiększa, podczas gdy na niższym poziomie normalizuje się.

Ekstrakt z liści Motherwort jest zbilansowanym źródłem glikozydów fenolowych, flawonoidów i alkaloidów. Kompleks substancji ma działanie wzmacniające na dużych, średnich tętnicach i naczyniach włosowatych, zmniejsza skurcz naczyń i ogólnie wykazuje łagodny efekt uspokajający, pomaga obniżyć ciśnienie krwi.

Baśnicka jarmułka to roślina z Dalekiego Wschodu, dobrze znana zielarzom tybetańskim i ałtajskim. Pod wpływem substancji czynnych dochodzi do ekspansji naczyń krwionośnych, krążenie krwi powraca do normy. W tym samym czasie czaszka pomaga wyrównać rytm skurczów serca, zmniejszając zwiększone obciążenie mięśnia sercowego.

Chiński hibiskus (chińska róża) - źródło kwasów organicznych (cytrynowego, jabłkowego, askorbinowego), kwasu hibismowego, antocyjanów, flawonoidów, fitosteroli, dzięki czemu ma działanie tonizujące i tonizujące na naczynia krwionośne.

AD PHYTO CONTROL CHARAKTERYZUJE SIĘ RÓŻNORODNYMI EFEKTAMI ZDROWOTNYMI


arrow
Utrzymuje napięcie naczyniowe i ciśnienie krwi w normie.
arrow
Chroni naczynia krwionośne przed stresem oksydacyjnym.
arrow
Zwiększa siłę i elastyczność ścian naczyń krwionośnych.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

Alina Antonenko
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Polecane produkty
Coral Club w innych krajach