ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каміння в жовчному. причини, симптоми і лікування, камені в жовчному міхурі, камені в жовчному лікування, камені в жовчному о

КАМІННЯ В ЖОВЧНОМУ. ПРИЧИНИ, СИМПТОМИ І ЛІКУВАННЯ
Згідно зі статистикою у одного з десяти чоловік діагностують жовчнокам'яну хворобу і на сьогоднішній день операції з видалення жовчного міхура набагато перевищують за кількістю операції з видалення апендициту. Проблема актуальна для багатьох, в тому числі була актуальна і для мене. Саме була, так як я це питання вирішила без операційного втручання. Розповім яким чином.

Для початку уточню, що жовчний міхур - це резервуар для збору жовчі. Так вже ми задумані, що в нашому організмі немає нічого зайвого і весь організм працює як єдине ціле. В даному випадку все, що печінка відпрацювала у вигляді жовчі стікає в резервуар, щоб потім це використовувати в травленні. Як тільки їжа зі шлунка потрапляє в дванадцятипалу кишку відкривається сфінктер Одді і жовч разом з соком підшлункової залози виділяється для подальшого розщеплення їжі.

Таким чином жовчний міхур спорожняється тільки під час прийому їжі, а накопичення, збір жовчі відбувається постійно, тому що печінка працює у нас 24 години на добу. Саме, тому найголовніший прийом їжі - це сніданок. Він повинен бути ситним з білками, жирами і вуглеводами. Все, що за ніч стікало в жовчний міхур, має вийти, а не застоюватися в міхурі. Це як раз одна з причин утворення каменів у мене. Я ніколи не снідала. Чашка кави, який-небудь бутерброд на швидку руку в кращому випадку і ось підсумок.

Взагалі, треба сказати, на утворення жовчних каменів впливає два фактори:


Кількість холестерину, що насичує жовч в жовчному міхурі.
Співвідношення швидкостей заповнення цієї ємності і її спорожнення в кишечник.

Чим більше поганого холестерину і чим довше затримується жовч в жовчному міхурі, тим вище ризик формування м'якого осаду, який в кінцевому підсумку твердне в камені.

Як вплинути на кількість холестерину? А залежить це все від нормальної роботи печінки. Саме печінка відповідає за вироблення хорошого, так потрібного нам холестерину. І тут, як правило, всі думають, що достатньо відмовитися від жирної їжі і все буде добре. Але виявляється, що вуглеводи дуже швидко переходять в жир. Ось і задумуєшся зайвий раз, чи потрібні нам ці булочки та тістечка.

До речі, на емоційному плані печінка відповідає за здатність діяти, а жовчний міхур - за прийняття рішень. Чим частіше будете очищати печінку і ганяти жовч, тим виразніше стануть ваші думки, судження, а також грамотне прийняття рішень.

При порушенні роботи печінки людина стає запальною і агресивною. Жовчний міхур є сховищем емоцій гніву, роздратування і гордині. Коли ці емоції накопичуються тривалий час, вони безумовно позначаються на стані жовчного міхура.

Ще, у професора Огулова А. Т. на лекціях я дізналася, що про патології жовчного міхура свідчать натоптиші під пальцями ніг. Також жовчний міхур викликає спазм судин в скроневій області, раптовий біль в колінному суглобі і відповідає за асоціативну пам'ять.

Якщо слабшає пам'ять, особливо у дітей, закачує у транспорті, то варто звернути увагу на жовчний міхур. Ну а коли з'явилися неприємні відчуття в правому підребер'ї, біль, що віддає під лопатку, нудота після їжі, гіркота в роті або смак заліза, свербіж на шкірі, тоді тим більше необхідно пройти обстеження. Якби я тільки знала про це раніше!

Як же нескінченно мудро влаштований наш організм! Як в ньому все взаємопов'язане мені допомогла зрозуміти китайська теорія У-сін. Некоректна робота печінки та жовчного міхура пригнічує роботу шлунка і підшлункової залози і як страждає печінка, якщо не справляються кишечник і легені.

Проштудіювавши все теорії і вивчивши велику кількість матеріалу на дану тему, зрозуміла, що видалення жовчного- це ще не рішення всіх проблем. Одна вирішена, але з'являються нові. Жовчний міхур один з головних учасників процесу шлунково-кишкового тракту і після його видалення цей механізм порушується. Жовч безконтрольно надходить в кишечник. Через це порушується всмоктування жирів і продукти їх розпаду подразнюють слизову кишечника.

Як наслідок можуть виникнути запалення і 12 палої кишки, і тонкого кишечника, а також гастрит, рефлюкс-езофагіт. Як правило у 2/3 оперованих виникають подібні захворювання. Крім них симптоми: печія, нудота, метеоризм, закрепи або проноси (нестійкі випорожнення). У 1/3 виникає жировий гепатоз, а у деяких продовжують утворюватися камені в жовчних протоках.

Рішенням для мене стала програма Очищення організму, а саме Корал Детокс. Це програма базова. Вона володіє багатогранною дією, поліпшує функцію печінки і всього організму в цілому. Включає в себе такі продукти як: Асимілятор, Н-500, Корал Лецитин, Корал-Майн.

Дефіцит води в організмі призводить до порушення роботи всіх клітин організму, тому я стала відновлювати водний баланс, додаючи в очищену воду Корал-Майн. Саме він робить звичайну водопровідну воду живою з усіма властивостями джерела, слаболужною. Води пила багато: від 2 до 2,5 літрів маленькими дозами підвищеної лужної концентрації - саше на 0,5 літра теплої води.

Н-500 - антиоксидант, допомагає створити високо лужне середовище в жовчному міхурі. Якщо підняти лужність жовчі, то розчиниться кислота, яка знаходиться в камені і камені поступово перетворяться в пісок.
Корал Лецитин покращує роботу печінки в плані засвоєння жирових речовин, сприяє виділенню жовчі. Пила по 2 капсули 3 рази на день після їжі.

Колосальне значення має вживання ферментів (Асимілятор), тим більше рослинних, що не відключають роботу власних ферментів, а тільки сприяють її посиленню і підтримці роботи підшлункової залози. По 2 капсули 3 рази на день за 10 хвилин до їжі, запиваючи простою водою.

В обов'язковому порядку їла клітковину, тому що покращуючи роботу кишечника, поліпшується робота печінки. Пізня еубіотична вечеря: стакан ряжанки з 1 ст. ложкою Люцерни. Щодня пила у вигляді чаю ФанДетокс, продукт на основі рослин. Він надає потужну підтримку печінці. Покращує метаболізм жирів, знижуючи рівень холестерину в крові.

Якщо програму розглянути в світлі теорії У-сін, то тут передбачений кожен аспект взаємодії всіх органів. Ми впливаємо на водний режим (це нирки), тим самим починаємо підживлювати діяльність печінки разом з жовчним міхуром.

Здавалося б просто пити води, а починає запускатися весь круг оздоровлення. Корал Лецитин разом з ферментами (асимілятор) - це взаємодія жовчного міхура та підшлункової залози, що дозволяє вирішити багато проблем цих органів.

Еубіотична вечеря - який сенс?


Якщо проблеми з товстим кишечником, то рано чи пізно почнуться проблеми і з печінкою. Вода всмоктується в товстому кишечнику, тому запускаючи оздоровлююче коло через кишечник, взаємодіємо на нирки і починаємо оздоровлювати і печінку.

Корал Детокс запускає всю систему гармонізації по колу, звільняючи внутрішні патологічні відносини і дає можливість запускатися внутрішньому режиму оздоровлення в цілому.

Звичайно, розчинити камені було непросто. І звичайно ж, до даної програми я додала правильне харчування. Намагалася їсти все тільки натуральне і з напоїв пила тільки воду. Пройшла додатково програму очищення Коло-Вада Плюс. У підсумку через 8 місяців на контрольному УЗД у мене вже був здоровий жовчний міхур без каменів.

Це мій шлях. Можливо ви виберете щось інше. Але якщо вирішили видаляти жовчний міхур, то просто ще раз подумайте. Як говоритися сім раз відміряй, один раз відріж.

Бережіть себе і будьте здорові!

Наталiя Савонiк
Автор: НАТАЛIЯ САВОНIК
07.03.2018
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Відновлення та очищення печінки
Відновлення та очищення печінки