Незалежний дистриб'ютор
Наталiя Савонiк
Паразити і як з ними боротися, антипаразитарна чистка, антипаразитарна програма, очищення організму від паразитів, чищення ві

Паразити і як з ними боротися

Згідно з дослідженнями Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) близько 4,5 мільярда людей у ​​всьому світі заражені різними паразитами.

У Росії близько 20 мільйонів заражені глистною інвазією, серед них 70% - це діти. У цій статті ми розповімо про вплив паразитів на організм людини та головне – як з ними боротися.

Гельмінти потрапляють в організм людини через продукти, що недостатньо оброблені термічно. Існує кілька груп паразитів: сисуни, стрічкові і круглі (нематоди) черв'яки. Вони здатні травмувати тканини печінки, кишківника, нирок, легенів. Цим вони викликають порушення обміну речовин, провокують інтоксикацію та викликають алергію.

Найстрашніше те, що «непрошені гості» можуть довго жити в організмі людини, отруюючи його. Діагноз їхньої присутності поставити досить складно. Виділяючи токсини та генетичний матеріал у клітини жертви, вони блокують імунну відповідь організму. Тому замість того, щоб знешкодити «прибульців», імунітет сприймає їх «за своїх». Одним словом, паразити навчилися обманювати імунітет.

Багато років люди можуть ділити своє тіло з паразитами та не знати про це. Наприклад, при опісторхозі збудник цього захворювання (трематоди) живе в організмі 20-40 років!

Зараження відбувається при вживанні в їжу сирої, слабо просоленої та недостатньо просмаженої риби коропових порід. Але не тільки сира риба або немиті руки стають причинами захворювань, також купання в брудних водоймах і домашні вихованці можуть призвести до таких наслідків.
Домашніх вихованців бажано паразитарити 4 рази на рік. Гельмінти можуть нас спіткати і в грунті. На зараження схильні маленькі діти дошкільного віку.

Існує безліч трав, які активно впливають проти паразитів - полин гіркий, піжма, корінь кульбаби, насіння льону та екстракт осикової кори. Крім того, корисно додавати в їжу червоний перець (чилі) та чорний перець. Вони мають бактерицидний ефект та стимулюють обмін речовин. Хочемо відзначити, що самолікування травами небезпечно, тому перед вживанням будь-якого складу необхідно проконсультуватися з лікарем.

Рекомендуємо ознайомитись з унікальним продуктом від компанії Coral Club - ОпіСтоп. До його складу входять екстракт квіток піжми та кори осики, вони ефективно виводять глистів. Екстракт кореня солодки та квіток деревію сприяють загоєнню слизових і покращують роботу шлунково-кишкового тракту, а екстракт перцю та плоди шипшини надають протимікробну дію та стимулюють обмін речовин.

ОпіСтоп (100 капсул)


Наталiя Савонiк
Автор: НАТАЛIЯ САВОНIК
11.09.2021

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Як і де купити продукти Coral Club

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

Coral Club в інших країнах