ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Як гельмінти викликають кашель, очищення організму від паразитів

Як гельмінти викликають кашель

Замучив кашель, а дорогі ліки, які раніше допомагали, не рятують? Він виникає раптом і доводить до вельми неприємних відчуттів. Людина перелякана, а лікар, як ніби знущається, посилає здавати аналіз на яйця гельмінтів (глистів)!

Невже таке буває - кашель через паразитів?

Як же відрізнити кашель, що виникає через гельмінтів, та й чи можна ставитися до цього серйозно? Питань багато, давайте розберемося з усім по порядку.

Хочу вас засмутити - гельмінти проникають навіть у мозок, тому поставитись до лікування потрібно відповідально, з великим терпінням!

Глисти, що знаходяться в шлунково-кишковому тракті, просто кажучи, піднімаються в легені за киснем, і непогано приживаються в бронхах, пошкоджуючи структуру органів і кровоносних судин.

У початковій стадії у дітей і дорослих з'являються задишка, бліде обличчя, кола під очима, нудота і блювота, сухий кашель, болі в животі і грудях, головний біль. Через якийсь час може з'явитися мокрота з кров'ю. Всі симптоми схожі на бронхіт, пневмонію, плеврит і навіть туберкульоз.

Дорослі набагато важче переносять захворювання!

Відомо 4 види гельмінтів, які викликають кашель: лямблії, аскариди, токсокара і легенева двуустка. Інтоксикація і ослаблення організму забезпечені при такому сусідстві. Але що ж робити? Питання має тільки одну відповідь - очищення організму!

Перш за все необхідно з'ясувати і виявити того, хто завдає неприємностей. Дізнавшись вид гельмінта, беремося до комплексного очищення, допомагаючи організму позбавитися від токсинів і отрут, якими глисти так щедро наділяють.

Важливим моментом в профілактиці є правильна і сувора дієта. З раціону слід виключити солодке, газовані напої, вироби з борошна вищого гатунку, продукти, що містять дріжджі, смажені м'ясні продукти, молоко, напівфабрикати і рибу річкову.

Перші 3 тижні необхідно очистити організм від токсинів і отрут за допомогою комплексу Корал Детокс, який включає в себе: Асимілятор, Н-500, Корал Лецитин і Корал-Майн. Для дезінфекції верхніх дихальних шляхів рекомендується застосовувати Silver-Max у вигляді спрею.

Наступні 3 тижні приймати продукти, що містять клітковину. Залежно від виду гельмінтів пити ПараФайт, Корал чорний горіх, Екстракт часникy, Корал-Майн, Сільвер-Макс.

Заключний етап передбачає поліпшення мікрофлори кишечника - заселення корисними бактеріями.

Кишечник - основне місце скупчення гельмінтів. Для очищення кишечника за 14 днів, пропонуємо програму Програма 2 Коло-Вада Плюс з умовним голодуванням.

Протипоказання до цієї програми - жовчнокам'яна хвороба. В цьому випадку, необхідно замінити Програма 2 Коло-Вада Плюс на комплекс Цільова програма: Здоровий кишечник.

Ваше здоров'я залежить від чистоти організму і правильної роботи імунної системи.

Бажаю всім міцного здоров'я і чистого кишечника!

Наталiя Савонiк
Автор: НАТАЛIЯ САВОНIК
11.02.2019

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Як і де купити продукти Coral Club

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

Coral Club в інших країнах