ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Краса / Догляд за тілом / Крем для тіла «Джест-Уан»
Крем для тіла «Джест-Уан», gest-one, крем для тела, для жінок, при порушенні гормонального балансу, при порушенні менструальн
#5200

Крем для тіла «Джест-Уан» (56 г)

Профілактичне косметичний засіб з натуральними фітоестрогенами. Щоденне застосування крему допоможе вирішити проблеми, пов'язані з порушеннями гормонального балансу, менструального циклу, а також поліпшити стан шкіри. Детальніше...
Знято з виробництва
Крем для тіла «Джест-Уан» (56 г)
Крем «Джест-Уан» це профілактичний косметичний засіб з натуральними фітоестрогенами. Щоденне застосування крему допоможе вирішити проблеми, пов'язані з порушеннями гормонального балансу менструального циклу, а також поліпшити стан шкіри.

Екстракт Діоскора (дикого ямсу) джерело природного фітоекстрогена диосгенина, попередника прогестерону. Фітоекстрогени сприятливо впливають на гормональний статус, менструальний цикл, зменшують неприємності, пов'язані з дисфункцією яєчників, пре- і постклімаксом.

Екстракт цимицифуги надає м'яку екстрогеноподобное дію. Екстрогеноподобние речовини рослини знижують прояви клімактеричного синдрому і прискорюють оновлення клітин шкіри, збільшуючи вміст колагену і гіалуронової кислоти.

Екстракт алое барбадоського і масла жожоба прекрасні зволожувачі, що пом'якшують шкіру за рахунок поліненасичених жирних кислот і амінокислот, сприяють утриманню вологи в шкірі. Вміщені в рослинах вітаміни-антиоксиданти Е і F мають протизапальний і антивіковий ефект.

Склад


Екстракт листя алое барбадоського, масло жожоба, екстракт Діоскора (дикого ямсу), екстракт кореня лопуха, бетаглюкан, екстракт цимицифуги, вітамін Е, допоміжні компоненти.

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Coral Club в інших країнах