ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Захист / Нейтронік МГ-04
Захист: Neitronik MG-04, захист від електромагнітних випромінювань, neitronik, нейтроник, нийтроник, neintronik
#91745

Нейтронік МГ-04

Засіб індивідуального захисту від електромагнітних випромінювань. Призначається для персональних комп'ютерів, телевізорів, радіо-і мобільних телефонів, СВЧ-печей, моніторів з РК і плазмовими екранами. Детальніше...
Знято з виробництва


Пристрій Нейтронік - це засіб індивідуального захисту від електромагнітних випромінювань. Призначається для персональних комп'ютерів, телевізорів, радіо-і мобільних телефонів, СВЧ-печей, моніторів з РК і плазмовими екранами.

Нейтронік являє собою спеціальну антену, розміри якої 30 × 30 × 0,6 мм. Кристалічна решітка антени має властивість кристала поглинати і перетворювати електромагнітну енергію.

Антена збуджується випромінювачем і створює своє поле, яке, взаємодіючи з полем випромінювача, перетворює спектр випромінювання в безпечну для людини форму.

Пристрій знижує до безпечного рівня електромагнітне навантаження на організм людини. У перші години після установки він приблизно в 2 рази (по відстані від монітора) або в 4 рази (по площі) зменшує електромагнітне поле.

Нейтронік збуджується полем випромінювача і створює своє поле в напрямку, відповідному розташуванню нанесених на ньому ліній. Взаємодія двох полів дозволяє перетворювати сигнал випромінювача, роблячи його безпечним для людини. При цьому не погіршується якість зображення на моніторі, і не зменшується дальність дії мобільних засобів зв'язку.

Модель МГ-04 і МГ-04 М призначена для захисту від випромінювань персонального комп'ютера ПК і телевізора (дисплея). Принцип дії Нейтронік МГ-04 заснований на нейтралізації шкідливих для людини випромінювань, що генеруються екраном монітора.

Звичайне електромагнітне поле вимірюється до 50 см від екрану, а вихорова електрична складова реєструється до 10 м і більше. В основу структури МГ-04 (пасивної антени) закладені принципи нейтралізації ЕМП, тобто властивості кристалічної структури перетворювати і випромінювати енергію поля, зменшуючи напруженість ЕМП.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Як захистити себе від електромагнітного випромінювання
Як захистити себе від електромагнітного випромінюванняКраїни, де можна придбати продукти Coral Club