ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Краса / Догляд за обличчям / Олія чайного дерева
Олія чайного дерева / Tea Tree Oil, tea tree oil, для обличчя, для тіла, чайное дерево, эфирное масло чайного дерева
-10%

#5701

Олія чайного дерева (30 мл)

Олія чайного дерева ефективне при гострих і хронічних запаленнях шкіри. Надає регенеруючу дію, усуває роздратування, набряклість, свербіж, почервоніння, гнійничковий та вугровий висип. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Олія чайного дерева у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.


СКЛАД


100% очищене масло чайного дерева роду Melaleuca alternifolia.

Масло чайного дерева отримують зовсім не з листя чаю, а з листочків миртового дерева і чагарників мелалеукі (Melaleuca). Ареал їх зростання - Малайзія і Південно-Східна Азія. Масляний розчин дуже концентрований, відповідно, застосування його може бути виключно зовнішнім. Однак навіть при зовнішньому застосуванні масла слід дотримуватися обережності, особливо при чутливій шкірі.

Сучасна наука вперше досліджувала властивості олії чайного дерева на початку ХХ століття. В результаті досліджень було встановлено, що по антисептичній активності воно в 100 разів сильніше карболової кислоти, але при цьому не шкідливе для людей. У 1937 році було виявлена ще одна фантастична властивість цієї олії: в присутності крові та інших речовин органічного походження його антисептичні властивості зростають
на 10-20%.

На даний момент масло чайного дерева використовується як антисептичний засіб широкого спектра дії. Як відзначають американські дослідники рослини, «цей антисептик, що володіє антибактеріальними, протигрибковими і протизапальними властивостями, може впоратися практично з будь-яким захворюванням - від стригучого на маківці до грибкового ураження на пальцях ніг». Склад цього масла представляє збалансовану самою природою комбінацію 50 активних компонентів (монотерпени, дітерпени, цинеол, вірідіфлорен, В-терпинеол, L-терпинеол), що забезпечують оздоровчий вплив на шкіру.

Масло чайного дерева ефективно при гострих і хронічних запаленнях шкіри. Надає регенеруючу дію, усуває роздратування, набряклість, свербіж, почервоніння, гнійничковий вугровий висип. У косметології застосовується для щоденного догляду за жирною шкірою, а також при лупі, випадінні волосся, бородавках. Висока проникаюча здатність масла чайного дерева дозволяє йому працювати одночасно на нашкірному (поверхневому), інтердермальному (всередині шкіри) і молекулярно-клітинному (всередині кожної живої клітини) рівні.

Масло незамінне при шкірних захворюваннях: псоріазі, алергічному дерматиті, екземі, імпетиго, педикульозі, укусах комах. Цікавим є той факт, що масло чайного дерева впливає виключно на патологічно змінені ділянки шкіри, покращує ріст і оновлення її клітин. Навіть при ураженні шкіри паразитами (воші, коростяний кліщ) застосування цього масла дає тривалий позитивний ефект.

Дія олії чайного дерева на уражені ділянки тканини визначає успіх його використання при різних травмах м'язів, суглобів, розтягненнях, порізах, саднах, опіках. Воно прекрасно знімає біль, дезінфікує місце ураження і сприяє загоєнню ран, особливо гнійних. Крім того, пригнічуючи дію різних мікроорганізмів, бактерій, грибків, масло чайного дерева виявляє бактерицидні та протигрибкові властивості.

Тепла ванна з декількома краплями олії чайного дерева має приголомшливі розслаблюючі властивості, підвищує тонус імунітет.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Етап 2: Очищення від паразитів
Етап 2: Очищення від паразитів
Етап 3: Очищення кишечника
Етап 3: Очищення кишечника
Як гельмінти викликають кашель
Як гельмінти викликають кашель
Oчищення і детоксикація
Oчищення і детоксикація
Як підібрати програму очищення від паразитів
Як підібрати програму очищення від паразитів
Важливість очищення організму
Важливість очищення організму
Симптоми і методи очищення від опісторхозу
Симптоми і методи очищення від опісторхозу
Очищення печінки від токсинів
Очищення печінки від токсинів
Паразити і як з ними боротися
Паразити і як з ними боротися
Система очищення організму - це перший крок до здоров'я
Система очищення організму - це перший крок до здоров'я
Як очистити організм від шлаків і токсинів
Як очистити організм від шлаків і токсинівКраїни, де можна придбати продукти Coral Club