ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Відновлення системи органів кровотворення, лікування захворювань крові, профілактика захворювань крові, лікування гематологіч

Відновлення системи органів кровотворення

Відновлення після хвороби - досить довгий процес, тому профілактика і підтримка системи кровотворення корисні і є необхідним заходом, щоб запобігти різного роду захворювання.

Кровотворення (гемопоез) - це процес освіти, розвитку і дозрівання клітин крові (еритроцитів, лейкоцитів, тромбоцитів). Для відновлення клітин крові, а також зниження ризику різних захворювань кровотворної системи, ми, як Healthy експерти Coral Club пропонуємо програму з натуральних компонентів.ПРОГРАМА ДЛЯ КРОВОТВОРЕННЯ

Програма для кровотворної системи необхідна для підтримки здоров'я крові, розрахована на 30 днів прийому.

Активні компоненти, що входять в даний склад, підтримують роботу всієї кровотворної системи, знижують ризик розвитку лейкозів, тромбів, мастоцитозу та інше. Покращують і полегшують роботу системи кровотворення в цілому. Компоненти, що входять до складу, підсилюють ефект один одного.

Складові програми:

Корал Люцерна - даний продукт відновлює стан крові, в ньому містяться амінокислоти. Приймати по 2 таблетки 2 рази на день за 30 хвилин до їжі.
Селен - необхідний для підтримки життя еритроцитів. Приймати по 1 капсулі 2 рази на день.
Залізо - в аміно-хелатній формі, легко засвоюється, приймати по 1 таблетці 1 раз на день під час їжі або Преміум Спіруліна по 2 таблетки 2 рази на день.
Корал-Майн - мінеральна рослинна композиція, що робить воду слаболужною, легко засвоюваною клітинами. Пити до 1,5 літрів в день, за 30 хвилин до їжі та через 1,5 години після їжі.
Корал Люцерна (120 капсул)
Селен (100 капсул)
Залізо (60 капсул)
Преміум Спіруліна (200 таблеток)
Корал-Майн (30 пакетів)ЧОМУ CORAL CLUB

Продукти компанії Coral Club необхідні для профілактики і комплексної терапії. Вони складаються з натуральних інгредієнтів і не мають побічних ефектів. Призначені для заповнення дефіциту певних вітамінів, мінералів, амінокислот в продуктах харчування, профілактики і підтримки фізіологічної активності органів і систем, адаптивності організму до факторів навколишнього середовища.

Ліки ж складаються з синтетичних речовин і необхідні для лікування захворювань. Вони можуть включати в себе сильнодіючі компоненти, які не містяться в продуктах харчування і потреба в яких не є обов'язково фізіологічною. Лікарські препарати необхідно купувати виключно в аптеках і за рецептом лікаря.

Продукти, що входять в програму, надають оздоровлюючий ефект, виступають, як профілактичні засоби для роботи кровотворної системи, а також є джерелами додаткового клітинного харчування і енергії.ПРОФІЛАКТИКА ЗАХВОРЮВАНЬ

Основними ознаками і першими симптомами проблем з кровотворної системою є втома, слабкість в м'язах, задишка, головний біль, сплутаність свідомості, запаморочення, мушки перед очима.

За допомогою запропонованої вище програми можна попередити розвиток таких захворювань:

Анемію або по іншому недокрів'я. Викликане зниженням кількості еритроцитів і гемоглобіну в крові.
Аутоімунні захворювання. Виникають при зниженні кількості лейкоцитів і білків імунної системи.
Патологічна кровотеча і утворення синців. Виникає через зниження кількості тромбоцитів.
Тромбоз, відбувається через підвищену кількість тромбоцитів.
Лейкози і лімфоми. Це збільшення лімфовузлів, викликане злоякісними пухлинами білих кров'яних клітин.
Гемобластози - це пухлинні (неопластичні) захворювання кровотворної та лімфатичної тканини.ЯК І ДЕ КУПИТИ ПРОДУКТИ CORAL CLUB

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71