ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Жіноче здоров'я / Селен
Імунна підтримка: Селен / Selenium, серце, для серця, судини, для судин, імунна підтримка, для імунітету, жіноче здоров'я, дл
#2111

Селен (100 капсул)

Продукт Селен - це секрет вашого здоров'я, довголіття і краси. Незамінний мікроелемент для організму. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Селен у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
Селен (100 капсул)


СКЛАД


Селен (L-селенометіонін) - 75 мкг.
Вітамін С - 75 мг.
Допоміжні компоненти.

Продукт містить синергічний комплекс кращих антиоксидантів - мінералу селену і вітаміну С, які захищають від передчасного старіння, підтримують роботу життєво важливих систем, в тому числі імунної та серцево-судинної, беруть участь в процесі детоксикації організму, покращують стан шкіри.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


Селен - один з найважливіших для здоров'я мікроелементів. Серед харчових джерел найбільш багаті селеном печінка, м'ясо, птиця, лосось, лісові горіхи, часник, злаки.

В організмі людини селен входить до складу антиоксидантного ферменту глутатіонпероксидази, разом з якою захищає клітини від вільних радикалів. Саме цей фермент є головним депо селену в організмі (від 30 до 60%). Крім того, будучи синергистом вітамінів Е і С, селен посилює їх антиоксидантну активність. У комплексі з ним підтримує здоров'я простати і яєчників, підвищує стійкість організму і радіації. Недолік селену не тільки знижує імунітет і працездатність, а й призводить до розвитку серцево-судинних захворювань, чоловічого і жіночого безпліддя, накопичення важких металів і передчасного старіння.

Входячи до складу особливих ферментів, селен бере участь у метаболізмі йоду і утворенні гормону щитовидної залози Т3, необхідного для нормального фізичного і психологічного розвитку організму в цілому, особливо центральної нервової системи.

Селен є компонентом білків м'язової тканини, в тому числі міокарда. Він покращує еластичність стінок судин і плинність крові, транспорт поживних речовин і кисень до тканин, відповідає за нормальний стан клітин крові тромбоцитів.

Селен і вітамін С відіграють значну роль у підтримці здоров'я імунної системи. Вони сприяють синтезу основних імунних клітин: лейкоцитів, лімфоцитів, антитіл, макрофагів та інтерферону і тим самим підсилює захист організму від несприятливих факторів.

Селен дуже важливий для здоров'я шкіри. Він захищає шкіру від пошкодження важкими металами і вільними радикалами, попереджаючи передчасне старіння, покращує її еластичність, сприяє зниженню синтезу меланіну, зменшуючи пігментацію шкіри.

ЗАСТОСУВАННЯ


«Селен» сприятливо впливає на здоров'я:
Забезпечує нормальну роботу серцево-судинної, імунної та інших систем.
Сприяє уповільненню процесу старіння.
Допомагає підтримувати еластичність шкіри.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Користь ванн з морською сіллю
Користь ванн з морською сіллю
Шкіра, волосся та нігті
Шкіра, волосся та нігті
Секрети молодості та краси з клітинним харчуванням
Секрети молодості та краси з клітинним харчуванням
Як виростити і відновити структуру волосся
Як виростити і відновити структуру волосся
Догляд за ротовою порожниною
Догляд за ротовою порожниною
Омолодження організму
Омолодження організмуКраїни, де можна придбати продукти Coral Club